KONST / Litografier / Litografi 12257035
nr 1225 7035
Anders Palmér
(f. 1958), Sverige
Litografi, Får. Signerad, numrerad 158/290. Motivet: 20x29 cm
Anders Palmér, född 1958 i Stockholm, svensk målare,
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 17 december 2018
kl 20:45:42
600 kr
800 kr